Top

Bąble


Teatr Bąbli

Teatr Bąbli to spektakle dla najmłodszych widzów. To teatr bezpieczny, przystosowany do percepcji dziecka. Porusza zmysły, wzbudza pozytywne emocje, zachwyt i ciekawość. Teatr inicjacyjny uwzględnia wskazywane przez psychologów możliwości percepcyjne maluchów od 1. roku życia: skupia się na bodźcach zmysłowych (dźwięk, barwa, forma) kształtujących dziecięce funkcje poznawcze. Dziecko w tym wieku nie jest jeszcze w stanie skupić się na długiej historii, koncentruje się na wyrazistym szczególe.

Czytaj więcej

Nowość dla maluszków już w styczniu!

Trwają intensywne przygotowania do premiery naszej najnowszej produkcji dla najmłodszych ;) Już 20 stycznia w niedzielny poranek o 10:30 i 12:00 na Małej Scenie we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka odbędzie się spektakl Teatru Bąbli pt. "Księżycowe opowieści"!

Czytaj więcej

Czarny czy biały?

"Czarny czy biały?" to najnowszy spektakl Teatru Bąbli w reż. Piotra Pary. To opowieść o magii kolorów, a także o tym, że nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje.

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne dla dzieci młodzieży i dorosłych

Organizowane przez Centrum, unikatowe we Wrocławiu, zajęcia dla dzieci mają charakter kompleksowy. Dziecko, uczestnicząc w jednym kursie, ma szansę poznać więcej niż jedną dziedzinę sztuki (np. warsztaty teatralno-muzyczno-plastyczne). Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Dysponujemy zapleczem teatralnym i sceną, które umożliwiają realizację marzeń o występie na profesjonalnej scenie teatralnej przed 100-osobową widownią.

Czytaj więcej

Muzyczna i ekologiczna bajka dla dzieci na dużej scenie już 27 stycznia!

Warto, aby dziecko już od najmłodszych lat poznawało teatr. Świetnie rozwija wyobraźnię i dostarcza wiele pozytywnych emocji!  W najbliższą niedzielę, 27 stycznia, o godz. 17:00 na Dużej Scenie naszego Teatru odbędzie się spektakl pt. "Pies i kot", dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat.To ciepła i zabawna historia o Kotce-czyścioszce oraz o Piesku, który dopiero uczy się, jak dbać o czystość. Zabawne piosenki, wartka akcja oraz aktywny udział w spektaklu sprawią, że nikt nie wyjdzie zawiedziony! Kiedy: 27 stycznia niedziela godz. 17.00 Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat

Czytaj więcej

Spektakl dla maluszków (1-4 lat) już 3 marca!

Odkrywanie z dzieckiem nowych rzeczy to prawdziwa frajda! Dzieci bardzo żywo reagują na nowe doświadczenia. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Dziadków w niedzielę 3 marca o godz. 10.30 i 12.00 odbędzie się spektakl dla maluszków (w wieku 1-4 lat) pt. "Huśtawka"! Wybierz się ze swoim maluszkiem do Teatru!

Czytaj więcej

Ostatni tydzień zapisów na Warsztaty Artystyczne w Teatrze!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka to miejsce, gdzie od 20 lat odbywają się spektakle i warsztaty artystyczne dla dzieci. Zapraszamy na różnorodne warsztaty kształcące w dziedzinach teatru, ruchu, muzyki i plastyki. Dzięki zajęciom artystycznym dzieci i młodzież, mogą wszechstronnie się rozwijać i odkrywać, jakie drzemią w nich talenty. Teatr to doskonałe miejsce, gdzie można poznawać świat szlachetnych wartości. Na zakończenie warsztatów grupy prezentują pokazy na profesjonalnej scenie! Spełnij swoje marzenie i zapisz się na warsztaty w teatrze!

Czytaj więcej

Pam Para Pam - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt

Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt (1-18 miesięcy) oraz przyszłych mam oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Czytaj więcej

Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Wesołe szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich rodziców/opiekunów. W okresie niemowlęctwa dziecko nie tylko bardzo szybko rośnie, ale również rozwija się emocjonalnie i intelektualnie. Rozwija także wszystkie swoje zmysły, dlatego tak ważne jest, aby od początku zapewnić mu prawidłowy i harmonijny rozwój. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat.

Czytaj więcej

Sprawdź co gramy w marcu! Serdecznie zapraszamy!

Wizyta w teatrze to niezwykła przygoda zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zapraszamy do naszego Teatru na spektakle dla dzieci w wieku 1-3 lat oraz w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Spektakle dla maluszków odbywają się na małej scenie (II piętro) dostosowanej do dzieci w wieku 1-4 lat. Natomiast spektakle o 17.00 odbywają się na dużej scenie (I piętro) z widownią na 100 miejsc.

Czytaj więcej