Top

Rodzinne warsztaty plastyczne


Rodzinne warsztaty plastyczne to zajęcia dla rodziców z dziećmi odbywające się w niedzielę w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Warsztaty są doskonałą okazją aby wspólnie spędzić wolny czas, i rozwijać umiejętności plastyczne. W czasie warsztatów nie brakuje również tematów edukacyjnych, które wzbogacają wiedzę dzieci. Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Od września zapraszamy na cykl warsztatów, w czasie których stworzymy „Emocjownik” - prywatny i bardzo praktyczny słowniczek emocji. Nasz „Emocjownik” pomoże dziecku poznać emocje i je oswoić: nauczy, jak je rozpoznać i jak o nich rozmawiać. Będziemy też rysować i malować, bo emocje mają swój kształt i kolory!

Na pierwszym warsztacie zajmiemy się radością. Zaczniemy od czytania i wspólnej zabawy z rodzicami. A potem - do plastycznego dzieła! Będziemy rysować na dużych formatach i malować na płótnie. I to wszystko po to, by lepiej zrozumieć i poczuć radość. I żeby się z nią zaprzyjaźnić.
Zapraszamy więc na przygodę z radością!

Kiedy: 22 września, godz. 14:30
Czas trwania: 2h

Dla kogo: opiekun + dziecko od 5 lat

Cena: 50 zł (dziecko+opiekun)

Zgłoszenia: wypełnij formularz