Top

Warsztaty artystyczne "Wiosna w Teatrze"


Już niebawem zawita do nas wiosna! Z tej okazji zapraszamy Grupy Przedszkolne i Uczniów klas Szkół Podstawowych na wyjątkowe warsztaty teatralno-plastyczne pt. "Wiosna w Teatrze"!

Głównym założeniem warsztatów artystycznych jest odkrywanie w dziecku jego talentów i umożliwianie mu rozwoju. Bierzemy udział w kształtowaniu postaw i zachowań, które służą rozwojowi nie tylko artystycznemu, ale i społecznemu. Udział w warsztatach artystycznych wspiera dziecko w nauce wytrwałości, otwartości na świat i drugiego człowieka, kształtuje także poczucie własnej wartości.
W naszym Centrum doceniamy dziecięcą kreatywność, wspieracmy dzieci w nauce podejmowania samodzielnych inicjatyw (nie tylko artystycznych) oraz wzmacniamy dobre zachowania dzieci podczas pracy w grupie. Mamy świadomość, że aktywny udział w warsztatach wpływa korzystnie na integrację klas, dlatego dążymy do angażowania wszystkich dzieci w aktywność podczas zajęć.

W programie:

Zajęcia teatralne:

  • warsztaty wzmacniające pewność siebie oraz rozwijające umiejętności pracy na scenie,
  • podczas warsztatów dzieci pracują z tekstem i ćwiczą umiejętności poprawnej wymowy

 

Zajęcia plastyczne:

  • Tworzenie wianków i kapeluszy wiosennych, które ozdobią głowy podczas witania wiosny.
  • Na ciemnych kartkach malujemy plamę białą kredą dla wzmocnienia koloru. Następnie farbami tworzymy wielobarwne kwiaty, które po wycięciu ozdobią nasze okrycia głowy.


Kiedy: marzec, poniedziałki, czwartki lub piątki, godz. dostępne od 9.00 do 11.00(o dostępność terminów zapytaj tel. lub e-mailowo)
Dla kogo: dla szkół i przedszkoli, dla dzieci w wieku od 4 lat
Czas trwania: do ustalenia od 1 godz. do 2 godz.
Koszt zajęć:

Dla grupy maksymalnie 15-osobowej:
45 minut – 100zł
1 godz. – 130zł
2 godz. – 260zł

Dla grupy maksymalnie 30-osobowej:
45 minut – 200zł
1 godz. – 260zł
2 godz. – 520zł

Zapisy: telefoniczne: 71 341 80 02, 608 432 224 lub e-mailowe: biuro@centrumtworczosci.pl

 

Galeria zdjęć: